Aktualitātes

Kārsavas namsaimnieks pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē vismaz līdz 14. aprīlim!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, SIA “Kārsavas namsaimnieks” paziņo, ka klientu apkalpošana klātienē, Teātra ielā 3, Kārsavā tiek pārtraukta līdz 14. aprīlim.

Sazināties aicinām elektroniski, rakstot uz info@karsavasnamsaimnieks.lv vai zvanot 65707166(darba laikā). Avāriju gadījumos lūdzam zvanīt 26555480.
Citu pakalpojumu sniegšana tiks izvērtēta individuāli.  

Rēķinus aicinām apmaksāt izmantojot internetbanku(obligāti norādīt rēķina nr. vai adresi par kuru veikts maksājums). Gadījumā, ja klientam nav iespējas norēķināties izmantojot internetbanku, rēķinu apmaksu varēs veikt 14 dienu laikā pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas, SIA “Kārsavas namsaimnieks” kasē. Par rēķinu apmaksas kavējumu ārkārtas stāvokļa periodā netiks piemērots līgumsods.

Papildus informējam, ka daudzīvokļu māju koplietošanas telpās tiks veikta pastiprināta virsmu(rokturi, margas, grīdas) dezinfekcija.

Aicinām ievērot visus piesardzības pasākumus un būt atbildīgiem pret savu un līdzcilvēku veselību!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Apnikuši reklāmas bukleti pastkastītē?

Ja vairs nevēlaties saņemt neadresētus reklāmas sūtījumu savā pastkastē, piesakieties bezmaksas uzlīmes “Reklāmas izdevumus lūgums pastkastē nelikt!” saņemšanai savā pasta kastītē. Uzlīmes izgatavotas klientu ērtībām, lai iespēju robežās samazinātu dzīvojamo māju iedzīvotāju pastkastītēs ievietoto reklāmas sūtījumu apjomu. Citu komunālo uzņēmumu pieredze un Latvijas Sabiedriskā medija pētījums pierādījis, ka izdevumu skaits pastkastēs, uz kurām ir šāda uzlīme, ievērojami samazinās.
Pieteikties uzlīmes saņemšanai  var ikviens SIA “Kārsavas namsaimnieks” uzņēmuma klients, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi info@karsavasnamsaimnieks.lv vai zvanot uz tālruņa numuru  65707166, norādot klienta dzīvokļa adresi. Tuvākajās dienās Jūsu pastkastītē tiks nogādāta uzlīme.

Katlu mājas būvdarbi turpinās

SIA “ Kārsavas namsaimnieks” katlu mājas būvniecībai ir izvēlējies mūsdienīgu FIDIC līgumu, kur projektēšanu, iekārtu piegādi un būvdarbus veic uzņēmējs. Standarta būvniecības līgumu izveidē par pamatu ņemti Starptautiskās Inženierkonsultantu federācijas būvniecības darbu līguma noteikumi, kurus izstrādāja Finanšu ministrijas darba grupa.

Kārsavas būvvaldē tika saskaņoti būvprojekta “Jaunas katlu mājas būvniecība Kārsavas pilsētā” grozījumi, kuriem pirms tam tika saņemti nepieciešamie atzinumi un pozitīvs ekspertīzes slēdziens. Projektēšanas darbus un autoruzraudzību būvobjektā veic Personu apvienības “AGB Serviss” apakšuzņēmējs – SIA “ ARHITEH”.

Būvuzņēmējs informē, ka būvlaukumā  ir veikti sekojoši darbi:

 • Ēkas metālkonstruciju karkasa izbūve (kolonas, jumta kopnes u.c) ir pabeigta, turpinās to ieregulēšana ģeometrisko izmēru / pielaižu iegūšanai, lai var uzsākt jumta un sienas paneļu montāžu;
 • Tiek veikta teritorijas laukumu un iebrauktuves izbūve;
 • Būvlaukumā ir piegādāti ēkas sienu un jumta sendviča paneļi;
 • Tehnoloģiskās iekārtas daļēji ir uzstādītas, bet montāža šobrīd ir apturēta līdz jumta seguma izbūves pabeigšanai.

Februārī tiek plānoti sekojoši darbi:

 • Pabeigt ēkas metālkonstruciju karkasa izbūvi;
 • Virs katlu telpas uzlikt jumta segumu un sienas paneļus;
 • Turpināt tehnoloģisko iekārtu montāžu;
 • Logu un durvju/vārtu ražošana un piegāde būvlaukumā;
 • Turpināt teritorijas izbūves darbus ievērtējot piemērotus laika apstākļus;
 • Tiek plānoti sētas izbūves darbi;
 • Tiek plānots izbūvēt ārējo ūdensvadu un kanalizāciju.

Līgumā noteiktais darbu izpildes termiņš Personu apvienībai “AGB Serviss” 30.12.2019. ir beidzies un tiek uzsākts darba izpildes nokavējuma līgumsoda aprēķins.

Juris Vorkalis
SIA “KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS”
valdes loceklis

Notiks kanalizācijas tīklu būvdarbi Kārsavas pilsētā

2018. gada 12. martā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ar SIA “KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS” noslēdza līgumu par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.5.3.1.0/17/I/022 attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanas iespējas projektam “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kārsavā, 2.kārta”. Projekta darbību īstenošanas laiks pēc līguma noslēgšanas ir 48 mēneši.

2018. gada beigās bija izsludināts iepirkums būvdarbiem, kur bija paredzēts paplašināt centralizēto notekūdeņu savākšanas tīklu Kārsavas pilsētā, un projektu bija plānots īstenot četrās kārtās. Nepietiekama finansējuma dēļ, līgumu nenoslēdza un iepirkums tika pārtraukts.

Samazinot apjomus, SIA “KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS” 2019. gada 31. oktobrī atkārtoti izsludināja iepirkumu “ Kanalizācijas tīklu būvdarbi Kārsavas pilsētā”.

Konkursā savus piedāvājumus bija iesnieguši 7 pretendenti. Iepirkuma komisija atbilstoši “Iepirkumu vadlīniju Sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem” un iepirkuma Nolikuma noteiktām prasībām veica pretendentu kvalifikācijas atbilstības, tehniskā un finanšu piedāvājuma atbilstības pārbaudes.

Šobrīd Centrālā finanšu un līguma aģentūrā ir iesniegta iepirkuma dokumentācija izvērtēšanai.

Juris Vorkalis
SIA “KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS”
valdes loceklis

0 Shares

Leave a Reply